Вітаємо Вас на сайті пансіонату "Орлине гніздо
Гарного Вам перегляду. Не скупіться на відгуки та свої дописи...
Залишайтеся назавжди з Богом та з нами. Ми працюємо для Вас!
Орлине гніздо - Дозвілля
Середа, 24.04.2024, 23:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Форма входу

Календар новин

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування

дайте оцінку сайту
1. відмінно
2. добре
3. непогано
4. погано
5. жахливо
Всього відповідей: 14
Погода у Виноградово
rp5.ru
Дозвілля
Готується до запуску новий проект від ІРС "ДКЗ" та популярного інтернет ресурсу "Обручка" Медовий тиждень в Закарпатті"
. Учасниками можуть стати всі, у кого після їх весілля та юбілеїв спільного життя проминуло не більше місяця. Детальніше на форумі "Обручки" >>>
Двохзонний закритий басейн  (12*20 м.)  пансіонату «Орлине гніздо» з дорослою і дитячою зонами розташований на першому поверсі пансіонату і працює цілодобово. Ефект морської хвилі допоможе розслабитись і приємно відпочити і влітку, і в холодну пору року.

Зручні столики, широкий асортимент напоїв та оригінальний бар по сусідству дозволять зробити приємну паузу між плаванням.

  
Взимку для любителів гірськолижного спорту, для бажаючих справжнього екстремального відпочинку гарантована безкоштовна доставка на мікроавтобусі до гірськолижних трас СТК "Синяк" при замовленні (туди-назад), придбанні гірськолижного
абонемента (не менше 100грн) та прокат гірськолижного спорядження на місці (для зареєстрованих у системі "ДКЗ").  
  
Також під час відпочинку в пансіонаті у Вас є можливість відвідати ряд екскурсійних програм для індивідуальних туристів та міні-груп:
  • "Старовинне місто над Ужем" - оглядова екскурсія по місту Ужгороду з відвіданням основних історико-архітектурних пам'яток, в тому числі Горянської ротонди 11 століття, Ужгородського замку 12-14 століття, музею архітектури і побуту, краєзнавчого музею, Кафедрального
    собору, пам'ятника воїнам-визволителям на українсько-словацькому кордоні, Левицького замку 12 століття, пішохідна прогулянка по вул. Корзо (старовинному центру міста) і найдовшій у Європі липовій набережній.
  • Туристичний рафтінг від ДКЗ на міжсанаторно-курортній флотилії  "По Тисі разом" 
    Туристичний сплав по гірській ріці Тиса із перших початків його введення як організований тур групою від ІРС "ДКЗ", став одним із найбільш популярних турів в Закарпатті. У 2007 році його було визнано пресою - "Хіт сезону 2007" Сплав проводиться регулярно протягом літньо-осіннього сезону 3-4 рази на тиждень у залежності лише від погодних умов. Маршрут, загальною протяжністю біля 47 км пролягає по території трьох районів Закарпаття (Тячівський, Хустський,
    Виноградівьский).
    Маршрут розбитий на чотири етапи довжиною 6 - 12 км. Тривалість запливів 2- 3,5 годин.   
    Для зручності учасників, (при попередній про це домовленості із "ДКЗ"), дозволяється "вклинюватися" на будь-якому із етапів маршруту на місці стоянок, що дозволяє приймати участь у запливі навіть якщо ви один.
    Рафтинг — це сплав групи людей річкою на спеціальному надувному судні, яке називається «рафт» або "катамаран". «Рафтинг» від англ. «рафт», що означає «пліт». У сучасному розумінні це надувний човен спеціальної конструкції, з пружним корпусом, виготовленим із сучасних синтетичних матеріалів, стійкий на воді, вміщає до 20 осіб. Найпоширеніші катамарани на 6—8 пасажирів. Використовувати катамаран можна по-різному — від одноденної сімейної прогулянки до тривалих експедицій, а також для проведення рятувальних операцій. Найпопулярніший рафтинг на «білій воді» — сплав бурхливим, стрімким потоком гірської річки з проходженням різноманітних порогів, зливів, бочок та інших перешкод. Порівняно з проходженням гірської річки на байдарці, каяку чи спортивному катамарані, що вимагає від учасників високого рівня підготовки, туристичний рафтинг є простішим і комфортнішим способом підкорення водної стихії для новачка в супроводі кваліфікованого гіда. При цьому туристичний рафтинг абсолютно не втрачає своєї привабливості для любителів гострих відчуттів.
    Протягом кожного етапу проводяться фото зйомки для рекламно-інформаційного диску, який у кінці запливу видається кожному учаснику у вигляді індивідуальних компакт дисків із посвідченням рафтера. 
    (Детальніше про туристичний рафтинг на сайті рафтингу "По Тисі разом" >>> )
    (Враження від туру гостей Орлиного гнізда >>>)

  •  
  • "Замки Закарпаття" - оглядова автоекскурсія по місту Мукачеву, м. Хусту, м. Виноградову, м. Королеву з відвіданням основних історико-архітектурних памяток, в тому числі залишків Хустського, Виноградівського та Королевського замків а також діючого Мукачівського замку "Паланок" (17 століття), Свято-Миколаївського жіночого православного монастиря, пішохідна прогулянка по старовинному центру міста.

  • "Мінеральні джерела Закарпаття" - одноденна подорож, під час якої надається унікальна можливість ближче познайомитись з природою нашого краю, дізнатись про цікаві легенди, не тільки почути розповідь, але і скуштувати мінеральну воду із найвідоміших Закарпатських джерел: "Лужанська", "Поляна Купель" та "Поляна Квасова".
  • "Троянди Закарпаття" - якщо Ви не знайомі з історією і культурою виноробства, то відвідання дегустаційного залу "Скала" буде для Вас цікавим і корисним. Ви скуштуєте кращі сорти закарпатських вин, а після дегустації зможете придбати вина, які Вам найбільше сподобались.
  • "Долина нарцисiв" - унiкальний ботанiчний об’єкт, в якому охороняється найбiльший в Середнiй Європi осередок нарцису вузьколистого (Narcissus angustifolius). Цей середньоевропейський високогiрний вид поширений в Альпах, на Балканах i в Карпатах на висотах 1100-2060 м. Як стверджують вчені, в льодовиковий період сталися геологічні катаклізми, і з гір сповз величезний шмат землі разом із рослинами, які й стали знаменитістю цієї долини. На території Хустщини маємо Хустський масив Карпатського заповідника "Долина нарцисів". Саме тут ростуть унікальні дикі гірські нарциси, які не збереглися ніде більше у Європі. (детальніше про тур "Долина нарцисів" та Ваші відгуки >>>)
  • "Синевір" - найбільше озеро Закарпаття, яке утворилося 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря... Озеро Синевір справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку "Синевир" і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна - 22 м. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. 
    Насправді ж озеро утворилося в результаті потужного зсуву, викликаного землетрусом, близько 10 тисяч років тому. На висоті 989м гірські кам’янисті породи виросли на шляху швидкого струмка, утворивши греблю і повністю перегородивши вузьку долину. Улоговина, що при цьому виникла, заповнилася водою трьох гірських струмків. У прозорій воді озера добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.
  • "Закарпатська гостина" - географічне положення регіону наклало свій відбиток на закарпатську кухню. Кожна з національностей, яка проживає в регіоні, привнесла щось характерне тільки їй в список традиційних страв Закарпаття. Угорці - бограч-гуляш, румуни
    - токан, словаки - кнедли, євреї - човлент, німці - м'ясо по-швабськи. Скуштувати все це під національну музику Ви зможете, відвідавши "Закарпатську гостину".
  • "Іза" - У закарпатському селі Іза, що на Хустщині, справжній туристичний бум. У майстрів лозоплетіння від туристів немає відбою. І не дивно, адже ізянські народні майстри плетуть з лози справжні шедеври! Чого тут тільки не побачиш: свині, лебеді, жаби, качки, слони, гуси у формі вазонів, кошиків, глечиків. Крім того, тут можна придбати меблі з лози: стіл, крісла, кушетки, а також різні прикраси. Чого тільки варта величезна лозяна бабка! Ціни, до речі, помірні — від п’яти до ста гривень, дивлячись від вишуканості та величини виробу.
     
    • "Сироварня" -

    Селиська сироварня – візитна картка села  Нижнє Селище і унікальний соціальний проект. Аби відкрити її, нинішній директор Петро Пригара спеціально влаштовувався на стажування не абикуди, а аж до швейцарських сироварів.

    Сировар відбирає молоко, перевіряючи його жирність (для приготування 1 кг сиру необхідно близько 10 л молока. Молоко охолоджується, сепарується, пастеризується та кисне. Потім подрібнене молочне зерно заливають у спеціальні форми. Головки сиру тут нічим не покривають, його лише витримують у сольовій купелі, а потім дають дозріти у підвалі. Утворюється натуральна скоринка, яку час від час зчищують спеціальними віничками. Залежно від віку, тут фасують сорти «Селиський», «Хуст» та «Нарцис»).

    Увесь процес перетворення молока на сир може простежити кожен охочий, що завітає до Нижнього Селища. Пропонуємо відвідати справжню швейцарську сироварню в с. Нижнє Селище : побачити все на власні очі, продегустувати та придбати сир.

     
  • "Термальні джерела" - відкритий басейн в м. Берегово використовує хлоридно-натрієві високо термальні води, температура яких на поверхні 35-40 градусів Цельсія. Така вода широко використовується для оздоровлення і лікування органів опорно-рухового апарату, серцевоно-судинної системи, захворювань шкіри. Купання в термальних водах басейну в м. Берегово придасть Вам сили, бадьорості та здоров'я.
     
  • Пішохідні прогулянки, теренкури.
  • Велосипедні прогулянки стежками Карпат.
     
  • Вечори відпочинку, дискотеки, концерти фольклорних ансамблів.
  • Ресторан, бар, більярд, рибалка, басейн, сателітне телебачення, інтернет послуги.
  • Спортивні заходи (плавання, волейбол, бадмінтон, настільний теніс).
  •  
  • Кінні верхові подорожі "Стежками Карпат".
  • Крім того, у Вас є унікальна можливість відвідати дивовижно красиве місто Будапешт, термальні купальні в печерах Мішкольца, а любителі зимового відпочинку зможуть насолодитись поїздкою на кращі гірськолижні курорти Словаччини.    Відпочиваючим надається ряд додаткових послуг: сучасна пральня, банкомат, почта.
  • META - Україна. Українська пошукова система Экстремальный портал VVV.RU